Robert Kiyosaki - Gra CashFlow :: Gdzie kupić - Gdzie kupić gry CashFlow 101 i 202?

Gra Cashflow
Gra Cashflow

Gdzie kupić - Gdzie kupić gry CashFlow 101 i 202?

Moim zdaniem jeśli jest tylko taka możliwość to najlepiej jest kupować u producenta. Dzięki temu mamy pewność, że zakupiony przez nas przedmiot będzie orginalny i że spełni nasze oczekiwania. Czyli w tym przypadku polecam przejść do strony BogatyOjciec.pl i skorzystać ze sklepu internetowego wydawcy.

Poniżej zamieszczam linki do konkretnych tytułów.

Gra planszowa CASHFLOW 101

Zagraj w grę, która napawa strachem doradców finansowych! Ta prosta gra planszowa nauczy niemalże każdego umiejętności potrzebnych do zgromadzenia majątku oraz pozwalających na wydostanie się z wyścigu szczurów. Co więcej, zapewni dobrą zabawę! Nie potrzeba do tego dyplomu z zarządzania czy ekonomii. Dowiedz się, w jaki sposób tak wielu ludzi z powodzeniem staje się swoimi własnymi doradcami finansowymi.

397,00 zł

Przejdź do sklepu >>


Gra planszowa CASHFLOW 202

Czy jesteś gotowy, aby zrobić kolejny krok? Rozwiej mgłę tajemnicy otaczającą inwestowanie techniczne i naucz się, jak zarabiać pieniądze niezależnie od tego, czy na rynku panuje tendencja zwyżkowa czy spadkowa. Gra ta umożliwi Ci w bezpośredni sposób zdobycie umiejętności, które pozwalają prawdziwym inwestorom osiągać zyski bez względu na tendencje na rynku.

UWAGA: Aby grać w CASHFLOW 202, musisz mieć CASHFLOW 101.

247,00 zł

Przejdź do sklepu >>


Zestaw gier planszowych CASHFLOW (101 i 202)

I tak nie poprzestaniesz na CASHFLOW 101 Kiedy zaczniesz grać w 101 i zobaczysz jak jest dobra i jak wiele możesz się z niej nauczyć to i tak sięgniesz po grę planszową CASHFLOW 202. Warto zatem od razu kupić dwie i skorzystać z niższej ceny i kilku prezentów od Bogatego Ojca. Kupując w zestawie zapłacisz mniej o 47.00 zł.

597,00 zł

Przejdź do sklepu >>

Źródło opisów produktów: BogatyOjciec.pl